Ноутбуку місяць: політ чудесний


nout_1 Мій улюблений Арсеній служить мені вже рівно місяць, саме час поділитись враженнями від використання.

Знову дисклеймер: можливо деякі плюси або мінуси є просто наслідком того, що в мене стоїть операційні система Linux Ubuntu.

Плюси:

 1. Якщо диск в приводі, то натискання на хордову кнопку не змушує його вийматись. В ноутбуках це дуже актуально, бо на моєму досвіді було багато таких випадкових натискань. А Убунту має дуже зручно розташовану кнопку виймання диску, при натисканні якої привод негайно відчиняється.
 2. Зручна клавіатура та тачпад . Незвична конструкція клавіш в мене спершу визивала настороженість, але в порівнянні з іншими ноутами це виявилось дуже зручно. А стосовно тачпаду я читав багато негативних відгуків, пов’язаних з тим, що він є здвоєний. Але це мені нітрохи не заважає.
 3. Кнопка блокування тачпаду . Ви мабуть навіть не уявляєте як це зручно.
 4. Гучність звук у. Звичайно ж це свого роду збочення — слухати музику чи дивитись відео ха допомогою вбудованих в ноутбук колонок. І хоча напис ‘Dolby Home Theater’ мабуть просто маркетинговий хід, але поки що мене стандартний звук задовольняє;
 5. USB-порти в кількості 4 штуки. Якщо взяти до уваги, що майже завжди під’єднана зовнішня клавіатура та мишка, а ще один порт зайнятий флешкою або фотокамерою, то якраз лишається один порт на додатковий пристрій;
 6. Глянцевий дисплей не заважає роботі. Звичайно ж якщо світло буде відбиватись прямо в очі, то це виходить значно неприємніше. Але простіше таких ситуацій не допускати, ніж намагатись з ними боротись;
 7. Зручні гумові підставки знизу . В моєму минулому ноуті підставки були ледь помітні і були зроблені з матеріалу, що більш схожий на пластмасу. Арсеній може повихвалятись своєю цупкою вдачею — на столі, підвіконні, полиці він тримається дуже жорстко.

Мінуси:

 1. Гріється мабуть сильніше середньостатистичної моделі. І хоча тепле повітря виходить не знизу, а позаду, але я все рівно не ризикую його довго залишати лежачим на ковдрі;
 2. Малий розмір клавіші “ентер”. При сліпому наборі або малій підсвітці натискати не дуже зручно. Поки що я вирішив цю проблему збільшивши площу натискання. Часто потрапляю одночасно і на кнопку “шифт”, але з часом відпрацьовується точність ;)
 3. Синя підсвітка -індикатор живлення та роботи. Це мене найбільше добиває. Периметр клавіші ‘Power’ світиться синюватим світлом, а також до цієї клавіші йде аналогічно підсвічена лінія у випадку, якщо під’єднаний шнур живлення. В темноті мені дуже це ріже око. І як не дивно, але для мене це мабуть найбільший недолік цієї моделі.

Як бачите — всі наведені факти стосуються лише “юзабіліті”. Не пишу про характеристики потужності, бо як виявилось, мені це зовсім не важливо і окрім браузера та Опен офіса, поки що ноутбук нічого складнішого не бачив :)

Далі в мене на черзі тестування пилосмока — в цьому випадку я вже точно не переплачував за зайві функції девайса ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

 1. No comments yet.
(will not be published)