ВечірК


В суботу мене мої друзі-студенти-активісти запросили відвідати захід під назвою “ВечірК”, який вже декілька років вони організовують в приміщенні Клубу Української Елітарної Молоді (скорочено КУЕМ).

Цей захід розпочинав 4 сезон таких вечірок і був присвячений темі кінця світу.

DSCF4855

Хлопці та дівчата чудово підготувались, запросили цікаву гостю, організували частування та різноманітні виступи театральних колективів та команд КВН.

DSCF4857

Особливо на словах немає що передавати — це треба бачити, чути та бути там присутнім. Але я би хотів від себе побажати цим активістам творчої наснаги та не зупинятись в своїх ініціативах на досягнутому.

DSCF4860

Користуючись нагодою зроблю рекламу їх нової акції:

13 грудня в приміщенні закладу швидкого харчування “Тарас” відбудеться Молочна вечірка. На ній не будуть присутні алкогольні напої, а все частування буде виключно молочним та солодкім :) Вхід буде коштувати здається 15 гривень, а за ці кошти ви отримаєте свою порцію безалкогольних та здорових продуктів і звичайно ж також зможете побачити виступи команд КВК і багато різних дійств.

А цей захід спонсорується такими чудовими організаціями як молокозавод “КОМО”, митецькою галереєю “Зуза” і можливо навіть компанія КТС захоче проспонсорувати такий молодіжний актив міста.

А на кінець мого оповідання я вам покажу що отримав бонусом: мені запропонували зробити гіпсову маску з мого обличчя. Звичайно ж що це не є пересічною атракцією, тому я і поставився до цього досить скептично, але мушу признатись, що сам процес є доволі приємним:

DSCF4890

Трохи пізніше викладу фінальне фото, де ця маска є розмальованою.

Але хочу ще поділитись таким спостереженням: коли мені робили цю процедуру, то не можна було розмовляти та рухати м’язами обличчя — і коли ти повністю розслабився, мовчиш, а тобі на лице кладуть теплі шматки матерії, то ця процедура виявляється навіть дуже приємною, релаксуючою та сприяє думальноиу процесу :)

І в ці 5-10-15 хвилин (я навіть не знаю скільки часу пройшло) я встиг обдумати два сюжети з нещодавно прочитаного роману Милана Кундери “Невыносимая легкость бытия”, а також вигадати декілька нових маркетингових трюків. Отак-то. Навіть подумую, щоб заради такого релакса та генератора ідей, спеціально відвідувати якийсь косметичний салон =)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. #1 by Міша on Грудень 12, 2009 - 20:21

    Ну ти Паша мужик!!!! Класний сайт!!!

(will not be published)