П’ятниця 13-те


acerНу хіба це не чудовий день для купівлі ноутбука?

І ось настав той час, коли я вже не можу обходитись без такого корисного мобільного помічника. Як на диво, в нашому офісі думки щодо ноутбука, який найкраще підійшов би мені, досить сильно розділились. Але зрештою вибір звівся до двох моделей: “Lenovo IdeaPad G550-4L plus” та “Acer Aspire 5536-653G32Mn”.

При виборі я користувався такими критеріями:

1) Ціна. Мені потрібен ноутбук для двох основних функцій: набір тексту та серфінг в мережі. Я не хотів переплачувати за потужну відеокарту та великий об’єм оперативної пам’яті;

2) Об’єм вінчестера. Люблю мати можливість обирати музику із своєї великої колекції а також мати на вибір відеофільми для перегляду;

3) Гарні відгуки від сервіс-центру. Коли на питання “Асер чи Леново?” наш керівник сервіс-центру не вагаючись відповів “Асер” – вибір було зроблено.

Як не дивно, але розмір дисплею, час роботи від батареї, дизайн та відгуки в мережі на мій вибір жодним чином не впливали.

Так що тепер я став щасливим власником такого чудового пристроя, який отримав позивне ім’я “Арсеній” (Не тому, що він мене “врятує”, а через перестановку літер: Acer – Arce-niy). Можете мене привітати із покупкою та побажати моєму “напарнику” довгих років роботи.

Про свої враження від перших днів роботи обов’язково розповім окремо.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. #1 by Ghotrix on Листопад 16, 2009 - 19:16

    Користуючись своїм ноутбуком уже 3 роки, для мене критерієм при виборі ноутбука також стала можливість простого доступу до кулера, тому що рано чи пізно він забруднюється і ноутбук починає доволі гучно працювати. P.S. Кулер свого Samsung R40 вже раз чистив і для цього мені потрібно було розібрати ноутбук практично повністю.

(will not be published)