Челентано на Чорновола


che_600Довго відкривали-відкривали але нарешті відкрили під нашим магазином нову піцерію Челентано. Я звичайно ж не міг пропустити нагоду щоб не відвідати її – дуже вже хотілось отримати враження від побудови сервісу “з нуля”. І в п’ятницю ввечері я наніс тестовий візит.

Особисто я не дуже люблю заклади харчування, які нагадують їдальні де сидиш у всіх на очах. А в усіх “челентанах” нашого міста ще і великі вікна – ввечері знадвору люди тебе бачать, а ти їх – ні. Та не варто це сприймати як мінус закладу – просто в них такий формат.

Отже, можу рекомендувати відвідати цей заклад пошвидше по таким причинам:

1) сама головна причина – він щойно відкрився і працівники дуже стараються максимально якісно обслужити відвідувачів: посміхаються, чемно спілкуються, швидко обслуговують;

2) мала кількість відвідувачів. Відповідно музика грає не так гучно (бо ж усім відомо, що в нас музика це не є приємний фон, а є засіб заглушити розмови за сусідім столиком і тому її вмикають на максимум).

3) швидке обслуговування та якісні страви. Вважаю, що це також випливає з того, що цей заклад щойно відкрився: піца була з великою кількістю інгрідієнтів, млинці були свіжі та також з щедрою начінкою;

4) дизайн вбиральні. Мені дуже сподобовся. Це мабуть єдина річ,яка з часом гарантовано не зміниться :) Хоча паперові серветки для рук не всі заклади оперативно оновлюють.

Разом з тим є порція недоліків:

1) картки на знижки поки що не діють. На скільки мені відомо, причиною цього є відсутність зв’язку з їх сервером. В понеділок гарантували, що все вже буде працювати;

2) немає в продажу алкогольних напоїв. Хоча під час свого візиту я не мав намір їх замовляти, але коли зайшла компанія з 7 людей, сіли за столик, хотіли зробити замовлення та взнали, що немає алкоголю – вони зібрались та пішли шукати інший заклад;

3) новачки офіціантки. Я зазвичай не зважаю на зграбність їх рухів та швидкість роботи, але для мене найбільшим мінусом відвідування стало те, що столові прибори вони поклали прямо на стіл – не на тарілки чи серветки, а саме на стіл. Як на мене, то це не дуже гігієнічно;

4) ще один вагомий мінус – це матеріал диванчиків. Цей штучний риплячий матеріал після 30 хвилин сидіння лишає дуже неприємне відчуття на тому місці, яким ви сиділи ;)

До речі, згадав приємність про мережу Челентано: якось ми з друзями випадково розбили стаканчик із соком, то до нас швидко підбігла працівниця, все витерла і на наше запитання “скільки заплатити за розбитий посуд” сказала, що нічого платити не треба. Було дивно та приємно.

Так що якщо ви такі ж самі любителі критики та експериментів як і я – швидко відвідайте цей заклад та поділіться відгуками ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

 1. #1 by theOleg on Листопад 7, 2009 - 20:06

  Про плюси:
  1. На старті легко. Будемо надіятись, що так буде і далі.
  2. Це тому що грип, мабуть.
  3. Це тому що 2.
  4. Заінтригував :)
  Про мінуси:
  1. Я б на їх місці не спішив до серверу підключатись…
  2. Комусь мінус, комусь плюс.

  Дякую за репортаж, що ризикнув сам відправитися в “гарячу точку”! :) До речі, корисно і цікаво знайомитися з різними місцями на сторінках твого блога. +1!

(will not be published)